KURUMSAL

Misyon

Enwair Enerji Teknolojileri A.Ş., sürdürülebilir ileri teknolojileri ile enerji sektöründe bölgesel güç olmayı hedeflemektedir.


Vizyon

Enwair Enerji Teknolojileri A.Ş., evrensel nitelikte bilgi ve teknoloji üreten, araştırmacı, yaratıcı, özgün, çağdaş bir bilimsel kültürü oluşturarak mesleki açıdan yetkin, toplumsal değerlere saygılı bir şekilde, faaliyette bulunduğu enerji depolama sistemleri ile insan hayatını kolaylaştıran, çözümlenmemiş sorunları yaratıcı bir biçimde çözen ileri teknoloji ürünlerini mükemmel hizmet anlayışı ile sunmaktadır.

Eylül 2020

Self-Healing Anot Geliştirme

Nisan 2017

Hibrit Malzeme Geliştirme

Ekim 2016

İlk Cep Hücre Prototipleri

Haziran 2016

Lityum Zengin Katot Geliştirme

Ocak 2016

Vestel Ventures ile İşbirliği

Temmuz 2015

İletken/Esnek Polimer Geliştirme

Haziran 2015

İlk Düğme Pil Prototipleri

Ocak 2015

Enwair Kuruluşu
enwair-ekip

Hakkımızda

Enwair Enerji Teknolojileri A.Ş., 2015 yılından bu yana enerji depolama sektöründe hizmet vermektedir. Faaliyetlerine yeni nesil lityum iyon bataryaları üretmek üzere başta anot, katot ve polimer malzemeler geliştirmekle başlamış olup, batarya kimyası, elektroniği ve malzeme yapısı üzerine Ar-Ge çalışmalarını sürdürmektedir. Enwair, Türkiye’de ve dünyada ticari olarak ilk kez piyasa sürülecek silisyum bazlı anotlar ve lityum zengin katotlar ile pazarda yerini almaya hazırlanmaktadır. Yüksek lisans ve doktora eğitimleri, enerji üretimi, enerji depolama ve enerji malzemeleri üzerine olan uzman kadrosu, günümüz dinamiklerine yatkın ve yetkin genç mühendisler ve kimyagerlerden oluşmaktadır.

ENWAIR BATTERY
FULL OF ENERGY

+(0212) 328 40 41

info@enwair.com

TÜRKİYE

Kağıthane / İstanbul
Bizi Takip Edin